×

Historie hledání

Dílenské vozíky - Ideální mobilní řešení pro dílnu a servisní prostor

Na stránce Dílenské vozíky najdete široký výběr praktických a kvalitních mobilních vozíků, které jsou navrženy speciálně pro potřeby dílen a servisních prostor. Dílenské vozíky jsou skvělým pomocníkem při organizaci a přenášení nářadí, součástek a dalšího vybavení.

Dílenské vozíky jsou vyrobeny z odolných materiálů a mají pevnou konstrukci, která zajišťuje jejich stabilitu a dlouhou životnost. Jsou vybaveny kvalitními kolečky, které umožňují snadný a plynulý pohyb vozíku po dílně nebo servisním prostoru. Vozíky mají také praktické úložné prostory, šuplíky a police, které umožňují efektivní organizaci nářadí a součástek.

Dílenské vozíky jsou navrženy s důrazem na ergonomii a uživatelskou přívětivost. Mají pohodlnou rukojeť a ergonomicky tvarované ovládací prvky, které zajišťují pohodlné ovládání a manipulaci s vozíkem. Vozíky jsou také vybaveny různými doplňky a příslušenstvím, jako jsou držáky na nářadí, držáky na nádobky s drobnými součástkami nebo integrované zásuvky a elektrické zásuvky pro napájení elektrického nářadí.

S dílenskými vozíky získáte mobilní a efektivní řešení pro uspořádání a přepravu vašeho nářadí a vybavení. Budete mít veškeré potřebné nástroje a součástky vždy po ruce a připravené pro vaše dílenské úkoly. Vaše práce bude snadnější, efektivnější a dobře organizovaná.

Vyberte si ze široké nabídky dílenských vozíků ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a požadavkům. Investujte do kvalitního a spolehlivého dílenského vozíku a získejte mobilní a praktické řešení pro vaši dílnu nebo servisní prostor

Cena

ENERGY Nářaďový vozík NE00367

více informací

3 548
Cena

ENERGY Nářaďový vozík NE00601

více informací

2 852
Cena

ENERGY Nářaďový vozík NE00603

více informací

2 421